מטופלים מספרים

"קיבלתי את ההזדמנות לעצור בשטף החיים ולהתבונן פנימה , ליישם דברים שנחשפתי אליהם במהלך הטיפול באופן אישי ובחיי המשפחה. אני מרגישה שקיבלתי כלים שעזרו לי לבנות "אני מאמין" הורי, זוגי ואישי בריא יותר."

גליה

"משהו מתוק קטן בשבילך. עזרת לנו מאוד בתקופה הקשה שעברנו. הכנסת אור מתיקות, חיוך והבנה טובה יותר של מצבים בהם י. הנהדר שלנו התמודד.

עזרת לי'. לראות את הטוב ולמצוא בו את כל הדברים הנהדרים והמיוחדים שבו. 

תודה על הכול  יודעים שאת שם תמיד."

משפחת פלג

"חמדה היקרה

לאחר למעלה משלוש שנים בהן ליוות אותי בדרכי. רציתי להודות ולהוקיר דרך זו. ניחת באופן טבעי בתבונה ובמחשבה חדה לראות את הדברים לאשורם. תודה על התמיכה העזרה והפירגון."

נועה

"אני בטיפול אצל חמדה כבר 11 שנים. הגעתי אליה בגיל 29 עם חרדות קשות, דכאון, חוסר רצון לחיות, לא ראיתי את האור בקצה המנהרה.

חמדה הצליחה במיומנות ואומנות נדירה לקדם אותי שלב אחרי שלב בהפחתת חרדות שהביאה הפחתה בדכאון 

הטיפול שלי הוא סיפור הצלחה גדול. חיי השתפרו בצורה בלתי רגילה- לא יכולתי לדמיין לאן אגיע בחיי וזה המון המון בזכות חמדה. 

אני היום אדם מצליח מאוד עסקית, משפחתית (נשוי פלוס 4), חיי חיים מאושרים מאוד עם חרדות קלות בלבד שניתנות לניהול בזכות הכלים שחמדה נתנה לי במהלך השנים. 

חמדה עד היום מלווה אותי בהמשך שיפור חיי לעוד רבדים עמוקים של איכות שלא ידעתי שקיימים. 

אני ממליץ לכל מי שמעוניין בשיפור אדיר באיכות חייו לעבוד עם חמדה היא מטפלת נ ד י ר ה"

יוסי

"לאחר תקופת הכרות ארוכה, שבה עברתי והתגברתי על קשיים רבים. תקופות של גילוי, "התנקות", שחרור וצמיחה. בנוכחותך הרגשתי מוגנת ושהקשר אתך היה לי אחרת. הפגישות היו בתחילה במתכונת מטפל מטופל אך מהר מאוד הפכו למשהו אחר, יותר קשר של דמות מגוננת.

אני מאוד שמחה שהכרתי אותך ובחרתי בך."

שי

"את הטיפול אצל חמדה התחלתי לפני שלוש שנים לאחר פרידה, בעזרת הטיפול והתהליך שיצרנו יחד הבנתי שהקשיים שאני חווה בלייצר קשר זוגי אינטימי תלוי לא רק בחיבור או בהתאמה אלא בעיקר ביכולת להתבונן ולהבין את מה שקורה אצלי בפנים. הבנתי את מקור הכוח הפנימי שלי ואיך לכוון אותו שיאפשר לי לגדול ולפרוח.

בשלוש שנים האחרונות למדתי לאהב את עצמי ולקבל את ה"אני" שלי מפעם ולהתרגש ולאהב את האני של עכשיו. לאחר דרך ארוכה משותפת קיבלתי ובניתי לעצמי בעזרת הטיפול סט של כלים שעוזר לי להתמודד עם הדברים והקשיים שעולים מהיומיום.

היום יצאתי לדרך עצמאית עם המון ביטחון ביכולת שלי לצעוד לבד במסע."

איילת